Ay Taktikleri Yurda Hal kitap özeti

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Ücretsiz E-Kitaplar Bölümünden Ay Taktikleri Yurda Hal kitap özeti ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Ay Taktikleri Yurda Hal kitap özeti

  Reklam  Ay Taktikleri Yurda Hal kitap özeti

  Forum Alev
  Ay Taktikleri kitap tanıtımı

  Özeti

  Hani bazı günler sebepsiz yere mutlu olur, bazen de ortada hiç neden yokken içimizi endişeler kaplar… Ya da bazı günler çok enerjik olup bir güne bir çok iş sığdırır, belli dönemlerde ise inanılmaz gergin ve stres altında oluruz…

  Bu tür ruhsal ve fiziksel değişimlere, olayların gerçekleşmesine neler sebep olmaktadır?
  Ay Taktikleri ile en basit astroloji bilgisini kullanarak hayatınızı işten eğlenceye; para konularından aşka; günlük ev işlerinden kişisel bakımınıza kadar kolaylıkla organize edebilirsiniz.

  Astroloji sayesinde zamanın önemini ve her anın nasıl değişik enerjiler taşıdığını görebilirsiniz.
  Ay Taktikleri'nin bireysel burçlarımızla ( Güneş burcumuz, Yükselen burcumuz v.s.) bir alakası yoktur. Ay, zodyak kuşağında sırasıyla içinden geçtiği her burcun enerjisini alır. Bu enerjiyi, fazlarının etkileri ile harmanlar ve bize yansıtır. Her birimiz ( burcumuz ne olursa olsun), bu etkileri günlük hayatımızda hisseder ve etkisi altında kalırız. Mesela, Ay Boğa burcundayken birçoğumuzun iştahı açılacak ya da Ay İkizler burcundayken çoğumuz daha konuşkan, hatta bazılarımız geveze bile olacaktır.

  Tabii ki Ay'ın içinde bulunduğu burç, ayrıca sizin Güneş burcunuz ya da Yükselen burcunuz ise, bu etkiyi muhakkak daha yoğun hissedersiniz. Çünkü Ay, o günlerde sizin daha da hassas olduğunuz bir alana ayak basmıştır. Fakat yine de Ay Taktikleri'nde sıraladığım etkiler, herbirimizi sarıp sarmalayacak, günlük hayatımızı yönlendirecektir.

  Bu yüzden, Ay Taktikleri'ni günlük hayatımızda hangi trendlerin ön planda olduğunu anlamak için kullanabilir, bu sayede, hangi konuları ön plana almamız gerektiğini biliriz.


  Yazar hakkında ; Yurda Hal;
  Astrolojiye olan ilgisi 90'lı yılların başına dayanıyor.
  İlerleyen yıllarda gerek Klasik, gerekse Modern Astroloji eğitimlerinin dışında Saatler Astrolojisi, Seçimsel Astroloji ve Ezoterik Astroloji eğitimleri almıştır. Astroloji eğitimi veren ve aynı zamanda astroloji danışmanlığı yapan Yurda Hal, Alman astrolog Johannes Vehlow ekolünü kişisel olarak uygulamaktadır. Ayrıca Klasik Astroloji eserleri üzerinde çalışmakta ve çeşitli dillerden çevirilerini yapmaktadır. Halen Aktüel Dergisinin astroloji köşesini yazan Yurda Hal, ayrıca Uzman TV'de Ay Taktikleri üzerine her ay program hazırlamaktadır.


  Künyesi

  Yurda Hal
  · Zer Yayınları
  · Basım Tarihi : 03 - 2010
  · ISBN : 9786058899612
  · Sayfa Sayısı : 200
 2. 2
  hurdaAdam
  Emekli

  --->: Ay Taktikleri - Yurda Hal - Ay Taktikleri kitap özeti - Ay Taktikleri kitap tanıtımı

  Reklam  Güzel Olmuş Sağol....+ Yorum Gönder
ay taktikleri yurdahal topdemir,  yurdahal topdemir ay taktikleri,  ay taktikleri2013
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi