2oo8 - 2oo9 Yılı Burs Kredi ve Sonuçları

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Üniversiteler Bölümünden 2oo8 - 2oo9 Yılı Burs Kredi ve Sonuçları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  2oo8 - 2oo9 Yılı Burs Kredi ve Sonuçları

  Reklam  2oo8 - 2oo9 Yılı Burs Kredi ve Sonuçları

  Forum Alev  2008-2009 öğretim yılı burs ve kredi sonuçları açıklandı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR), 2008-2009 eğitim-öğretim yılında burs, öğrenim ve katkı kredisi almaya hak kazanan öğrencileri belirledi.

  YURTKUR'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, burs, öğrenim ve katkı kredisi almak için başvuran öğrenciler sonuçları www.kyk.gov.tr internet adresinden T.C. kimlik numaralarını girerek öğrenebilecekler.

  Burs, öğrenim ve katkı kredisi almaya hak kazanan öğrenciler, burs ve kredi taahhüt senetlerini noterde tanzim ve tasdik ettirecekler. Bu işlemleri kolaylaştırmak için bu yıl ilk defa bu belgeler noterlerde elektronik ortamda gerçekleştirecek. Öğrenciler, T.C. kimlik numaraları ile noterlere başvuracaklar.

  Burs ve kredi taahhüt senetlerinin YURTKUR'a teslim süresi yarın başlayacak. Öğrenciler noterlere onaylatacakları belgeleri 23 Aralık Salı günü mesai saati bitimine kadar YURTKUR'un bölge veya yurt müdürlüklerine teslim edecekler. Bölge veya yurt müdürlüğünde bulunmayan yerlerdeki öğrenciler -Cemal Gürsel Caddesi No:61 06590 Cebeci/ANKARA- adresindeki Kredi Dairesi Başkanlığına postayla gönderebilecek veya elden ulaştıracak.

  Senetlerini belirtilen tarihler arasında teslim eden öğrencilerin burs veya öğrenim kredisi ödemeleri 8 Ocak 2009 tarihinde Ziraat Bankası'nın ilgili şubelerinden yapılacak.
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: 2oo8 - 2oo9 Yılı Burs Kredi ve Sonuçları

  Reklam  Her yıl burs ve kredi sonuçları kredi ve yurtlar kurumunun resmi internet adresinden yayınlanmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi