Uludağ Üniversitesi'nde 4 dakikada kayıt...

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Üniversiteler Bölümünden Uludağ Üniversitesi'nde 4 dakikada kayıt... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Uludağ Üniversitesi'nde 4 dakikada kayıt...

  Reklam  Uludağ Üniversitesi'nde 4 dakikada kayıt...

  Forum Alev
  Öğrenciler ve velilerin beklememesi için öğrenci işlerinde oluşturulan 22 masada hizmet veriliyor. Uludağ Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğü yetkilileri, bu yıl üniversiteye girmeyi hak kazanan 10 bin 900 öğrencinin, belgelerinin eksiksiz gelmesi halinde en fazla 4 dakika içersinde kayıtlarının gerçekleşeceğini belirtti. Kayıtların 8 Eylül tarihine kadar süreceğini belirten yetkililer, “Uludağ üniversitesi dünyanın sayılı üniversiteleri arasında yer aldı. Böyle bir üniversitede öğrencilerin kaydını en fazla 4 dakika içersinde gerçekleştiriyoruz” dedi.
  Üniversitenin Görükle Kampusu'nda Tıp Fakültesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler ile Hukuk Fakülteleri, Teknik Bilimler, Sağlık Hizmetleri ve Harmancık Meslek yüksekokullarının kayıtları yapılıyor. Üniversiteye bağlı diğer fakülte ve yüksek okulların kayıtları ise idari binalarda gerçekleşiyor.
  45 bini öğrenci olmak üzere toplam 50 bin kişinin bulunduğu Uludağ Üniversitesi'nde yeni eğitim yılı 15 Eylül tarihinde törenle başlayacak.
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Uludağ Üniversitesi'nde 4 dakikada kayıt...

  Reklam  Bursa ilimizin güzel üniversitesi uludağ üniversitesi.Her uygulamada olduğu gibi yine öncülük yapıyor.Öğrencilerin işlemleri çabucak sona eriyor.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi