Açıköğretim'e İnternetten Başvuru

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Üniversiteler Bölümünden Açıköğretim'e İnternetten Başvuru ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  @LP@CİNO
  Üye
  Reklam

  Açıköğretim'e İnternetten Başvuru

  Reklam  Açıköğretim'e İnternetten Başvuru

  Forum Alev
  Eskişehir (AA)- Anadolu Üniversitesinin (AÜ) uzaktan eğitim yöntemiyle öğretim yapan İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültelerine yerleştirilen adaylar ile Adalet Meslek Eğitimi Önlisans Progr----- başvuru hakkı olan adayların, internet başvuru işlemlerini 13-24 Kasım tarihlerinde ek yerleştirme başvurusuyla yapabilecekleri bildirildi.

  AÜ Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre, 2006 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi sonunda AÜ'nün uzaktan öğretim yöntemiyle öğretim yapan İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültelerine yerleştirilen adaylar ile Adalet Meslek Eğitimi Önlisans Progr----- başvuru hakkı olan adayların, internet başvuru işlemleri 11 Eylül'de başlamış ve 29 Eylülde sona ermişti.

  Ancak, söz konusu uygulamaya bu öğretim yılında ilk defa başlanmış olması nedeniyle, belirlenen tarihlerde başvuru yapamayan adaylar, internet başvuru işlemlerini 13-24 Kasım tarihlerinde ek yerleştirme başvurusuyla yapabilecek. Bu adayların kesin kayıt işlemleri de 20 Kasım-1 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek
 2. Alev
  Özel Üye

  Açıköğretim'e İnternetten Başvuru Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi