Kim Kardashian Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Bayan Sanatçı Biyografileri Bölümünden Kim Kardashian Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Kim Kardashian Kimdir?

  Reklam  Kim Kardashian Kimdir?

  Forum Alev
  Adı Soyadı: Kim Kardashian Doğum Tarihi: 21 Ekim 1980 Ülke: ABD Mesleği: Oyuncu


  Kim Kardashian Biyografi
  Kimberly Noel Kadashian, 21 Ekim 1980'de Los Angeles'ta doğmuş Ermeni asıllı bir ailenin çocugudur. Amerikan sosyetesinin ünlü simalarından ve Paris Hilton'un parti arkadaşı olan Kim gazetelerin magazin haberlerinin vazgeçilmezlerindendir. Basın tarafından sitilist olarak da adlandırılmıştır. Babası bir zamanlar O.J.Simpson'un avukatlığını yapmış ünlü avukat Robert Kardashian'dır (1944-2003). 2007 yılına kadar Paris Hiton'un parti arkadaşı olarak tanınan Kim Kardashian, erkek arkadaşı Ray J ile çekilmiş porno videosunun dağıtımını yasal olarak engellemek istediği zaman adını duyurmuştur. Kim'in açıklama yapmasından önce kamuoyunun bu kasetin varlığından haberi yoktu ve video bir anda internette yayılmaya başladı. Kim 2000-2004 yıllarında yapımcı Damon Thomas ile evliydi. Kim Kardashian ve iki kız kardeşi Calabasas, Kaliforniya'da bir butik işletmektedir.
  kimberly noel kardashian 21 ekim 1980 los angeles california doğumlu ermeni asılıı ve stilist olarak başladı hayatına televizyon kişiliği ve seksiliği ayrıca büyük poposu ile sürekli ilgi odağı oldu.özel hayatıyla sürekli gündemdedir.ayrıca reality şov yapmaktadır.ayrıca sevgilis ray j ile birlikte olduğu seks kasedi internete düşmüş ve izlenme rekoru kırmış,şimdilerde şansını oyuncukta deniyor ve ilk olarak disaster movie adlı sinema filminde oynadı.
 2. 2
  MÜCEN
  Bayan Üye

  Cevap: Kim Kardashian Kimdir?

  Reklam  amerika lı şovmen aktris sunucudur aslen ermeni olan Kim Kardashian karslı olduğu dahi söylenmektedir şarkıcı ve modellikte yapan Kim Kardashian geçirdiği bir düzine estetik ameliyatlarla gündemdeki yerini hep korumuştur+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi