Özlem Yılmaz Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Bayan Sanatçı Biyografileri Bölümünden Özlem Yılmaz Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Özlem Yılmaz Kimdir?

  Reklam  Özlem Yılmaz Kimdir?

  Forum Alev
  17 Temmuz 1986 İstanbul doğumlu olan Özlem Yılmaz aslen Rize'li olmasına rağmen doğma büyüme Bakırköy'lü. Kartaltepe İlköğretim Okulu, Kültür Koleji derken Lise eğitiminide Ataköy Cumhuriyet Lisesi'nde tamamladıktan sonra çocukluğundan beri çok büyük merakı, kabiliyeti ve ilgisi olduğu herkes tarafından bilinen hayalindeki meslek için tiyatro ve sinema eğitimi almak üzere Müşfik Kenter'den özel ders almaya başladı ama kısa bir zaman geçtikten sonra babasını kaybettiği için çalışmalarına bir süre ara vermek zorunda kaldı.

  Bir sene sonra Müjdat Gezen Sanat Okulu'na girip orda eğitimine kaldığı yerden devam ettikten sonra 2006 yılında Müjdat Gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.  İlk dizi görüşmesine kendisini yönlendiren kişi aynı zamanda mezun olduğu okuldaki hocası olan Misak Toros'tur ve bu yüzden de hayatında Misak Toros'un öneminin çok büyük olduğu bilinmektedir.

  Şu ana kadar başlıca 5 projede yer aldı.

  Rüyalarda Buluşuruz (2006)
  Felek Ne Demek (2006)
  Karagümrük Yanıyor (2006)
  Dicle (2007)
  Zoraki Koca (2007)
 2. 2
  MÜCEN
  Bayan Üye

  Cevap: Özlem Yılmaz Kimdir?

  Reklam  son dönemin göde dizisi kara atv de yayınlanan kara ekmek dizisin başrol oyuncusudur dizide harbi karakteri ile tanınan oyuncu oldukça iyi bir rol üstlenmiş ve gerçekleştirmiştir karadeniz kökenli sanatçı 86 istanbul doğumludur+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi