İrem Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Bayan Sanatçı Biyografileri Bölümünden İrem Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  İrem Kimdir?

  Reklam  İrem Kimdir?

  Forum Alev
  İrem Yağcı, amatör şarkı sözü yazarak müziğe ilk adımını attı. Söylediği Hayal et sevgilim isimli şarkısı internette dağılarak popüler olmuştur. Şarkı arkadaş ortamında söylediği sırada cep telefonuna kayıt yapılmıştır.

  Genç şarkıcı İrem, albüm çıkarmadan internet üzerinden hayatımıza girdi ve hiçbir tanıtım yapılmadan milyonlarca insana ulaştı. Herkes "Hayalet Sevgilim"den bahsederken söyleyen kişinin kimliği bir sır gibiydi. Bu sır yakında açığa çıkıyor ve İrem çok yakın bir zamanda Avrupa Müzik etiketiyle albümünü çıkarıyor. Türkiye'de bugüne kadar kimse albüm çikarmadan kendini göstermeden bu kadar ünlü olamamış, milyonlarca insana ulaşamamıştı.
  İrem, söz ve müziği kendisine ait 10 şarkının kayıtlarını ünlülerin stüdyosu Erekli-Tunç'ta yaptı. Albümün aranjörlügünü ise Teoman, Candan Erçetin ve Göksel gibi birçok ünlünün albümünü hazırlayan Alper Erinç, albüm fotograflarını çeken Koray Kasap'ta albümün grafik tasarımını üstlendi.
  İrem daha albüm çikmadan en çok dinlenen şarkı olan "Hayalet Sevgilim'e klip çekti. Kubilay Kasap yönetmenliğinde Taksim Suriye Pasajında çekilen klipte genç sanatçı sevgilisinden ayrılan bir genç kızı canlandırıyor.
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: İrem (İrem Kimdir? - İrem Hakkında)

  Reklam  İrem Hayalet Sevgilim ve Git şarkılarına klip çekmiştir. Pek çok hayran edinen İrem tek bir albümle yetinmiştir. Şu anda asıl mesleği olan avukatlık yapmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi