Chace Crawford Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Erkek Sanatçı Biyografileri Bölümünden Chace Crawford Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Chace Crawford Kimdir?

  Reklam  Chace Crawford Kimdir?

  Forum Alev
  Chace Crawford


  Christopher Chace Crawford (18 Temmuz, 1985) ABD'li sinema ve Tv starıdır. En çok The CW kanalında yayınlanan Gossip Girl dizisindeki Nate Archibald karekteriyle ün yapmıştır.
  18 Temmuz 1985’te Plano, Texas’da doğdu. Babası dermatolojist, annesi ise öğretmendir. Candice adında bir kızkardeşi vardır.
  Crawford, lisede futbol ve golf oynamıştır. Ayrıca yetenekli bir ressamdır. 2003 yılında Trinity Christian Academy’den mezun olmuştur. Dallas’ta bir model olarak çalışmasına rağmen, hiçbir zaman oyunculuğun peşinden koşmamıştır.
  İlerleyen yıllarda Pepperdine Üniversitesine girmek için Malibu’ya taşındı. Burada ‘Sigma Nu’ kardeşliğinin bir üyesi oldu.
  Reklamcılık, işletme, iletişim dalları arasında kendine bir kariyer bulmaya çalışan Crawford, okuldaki 2. yılının ortalarına doğru annesi tarafından oyuncu olması konusunda cesaretlendirildi.
  Ardından ilk olarak bir yetenek ajansıyla sözleşme imzaladı ve sonra da tam-zamanlı olarak oyunculuğa başladı. Gossip Girl’deki Nate Archibald rolöyle tanıdığımız Crawford, şu sıralar gerçek hayatta da popüler Country şarkıcısı Carrie Underwood ile beraberdir.


 2. 2
  MÜCEN
  Bayan Üye

  Cevap: Chace Crawford Kimdir?

  Reklam  televizyoncu yüzü olan bir aktördür Gossip Girl dizisindeki Nate Archibald karakteri le tanınmıştır Texas’doğumludur . Babası dermatolojist, annesi ise öğretmendir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi