Cüneyt Tek Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Erkek Sanatçı Biyografileri Bölümünden Cüneyt Tek Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Cüneyt Tek Kimdir?

  Reklam  Cüneyt Tek Kimdir?

  Forum Alev
  Cüneyt Tek

  2005 yılı bizim yılımız olacak” diyen ve çıkaracağımız her albüm Bu yıla damgasını vuracak diyen ünlü Müzik adamı "Şahin Özer”; çok kısa bir sürede Romantik Müzik'te 1 Numara olacak dediği "Cüneyt Tek” için çok iddialı konuşuyor.

  Hazırlıkları yaklaşık 1.5 yıl süren albümün yapımcılığı ve prodüktörlüğü Şahin Özer , aranjörlüğünü ismi yine usta bir isim olan Suat Aydoğan'a ait. Toplam 12 eserin bulunduğu albümde 10 eserin sözü ve müziği Cüneyt Tek'e , 2 eserin sözü ve müziği ise Şahin Özer'e ait. Yıllardır Müzik sektörünün içinde olan Şahin Özer ilk defa söz ve müziği kendisine ait olan "Jandarma” ve "Ağaran Saçlar” isimli parçalarıyla da Cüneyt Tek'e destek olarak bu albümün iddiasını ortaya koymuştur.

  İlk klibi yine Şahin Özer Müzik tarafından albümle aynı adı taşıyan "Gidersen”e çekilen albümün fotoğrafları ise Ali Eşitmez imzasını taşıyor.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Cüneyt Tek Kimdir?

  Reklam  ünlü müzik adamı şahin özerin desteğiyle albüm yapan cüneyt tek özellikle gidersen adlı şarkısıyla iyi bir çıkış yakalmış ve şarkı o dönemim hit şarkıları arasına girmişti+ Yorum Gönder
cüneyt tek
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi