Ville Valo Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Erkek Sanatçı Biyografileri Bölümünden Ville Valo Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Ville Valo Kimdir?

  Reklam  Ville Valo Kimdir?

  Forum Alev


  Ville Valo


  Ville Hermanni Valo kasım1976 da finlandiya helsinkide doğmuştur (His Infernal Majesty) grubunun solistidir. Bas gitar çalar. Avant-garde metal grubu Unexpect ile ün kazanmıştır.Mikko Lindström'ün hayatında gördüğü en mütiş insan olduğunu her daim savunmaktadır. Ayrıca; son zamanlarda ünlü müzisyen Daniel Gildenlöw ile arkadaşlıklarını çok ilerletmişlerdir. Ünlü virtüöz Mike Patton ile birçok düeti bulunmaktadır. Vanden Plas en sevdiği gruplardan biridir. Ville bir röportajında, Andy Jr.'ın (Vanden Plas) çok büyük bir fanı olduğunu söylemiştir.ChiLdren Of Bodom grubunun solisti Alexi Laiho ile büyük br polemik içinde olan Valo her zaman gruba eleştriler yağdırmaktadır. Ayrıca Finlandiya topraklarının uçsuz bucaksız metal camiyasında söylenene göre, aradaki bu anlaşılmaz rekabet taa çocukluk yıllarına dayanmaktadır. Müzik hayatına Alexi gibi da bebecikken, narin parmaklarına en uygun enstruman olan keman ile başlayan Ville, onunla köyün güzel sanatlar kursunda tanışmıştır. Fakat bu arkadaşlık ne yazık ki uzun sürmemiş: sınav stresiyle dağılan psikolojinin etkisiyle bu iki genç adita bir yarışa girmişlerdir. 3 ay sonra karısı Rejhan Bakström ile doğacak kız çocuklarını heyecanla beklemektedirler. Kızlarının adını Sandriana olarak planlamışlardır.Şu anda albüm hazırlıklarıyla uğraşan Valo grubun dobiş davulcusu Gas'i çok şişman olduğunu savunarak grubun karizmasını çiziğini o yüzden gruptan attığını belirtmiştir. Onun yerini dolduracak olan Bobby Jarzombek ise gruba iyi bir giriş yapmak için kas çalışmaktadır.Ayrıca Ville bu albümde Steve Vai,John Myung ve Chick Corea ile çalışacağını ve albümün konseptinin progresif havasında olacağını belirtmiştir.
  Ville'nin çok sevdiği, Tooticki ve Pyrex adlı iki kedisi vardır. Kedilere karşı alerjisi olduğunu yazan makaleleri büyük bir kararlılıkla yalanlamaktadır.
 2. 2
  MÜCEN
  Bayan Üye

  Cevap: Ville Valo Kimdir?

  Reklam  1976 finlandya helsinki doğumlu Ville Valo Hermanni Valo HIM grubunun solistidir.babası finlandyalı annesi macar asıllıdır helsinki yakınlarındaki bir kasabada dünyaya gelmliştir kedi sevgisi bilinen şarkıcının alerjiside olduğu söylenmektedir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi