Marsta Yeni İzler

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Uzay Bölümünden Marsta Yeni İzler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  aSsude
  Usta Üye
  Reklam

  Marsta Yeni İzler

  Reklam  Marsta Yeni İzler

  Forum Alev

  Amerikan uzay ajansı NASA'nın Mars'a ait son yayımladığı görüntülerde Hz İsa'nın suretinin görüldüğü ileri sürüldü.  Parmak izi

  Bu son benzetmeyle Kızıl Gezegen; peynirli tost, bebek ultrason görüntüsü, kraker ve çikolata parçasından sonra Hz İsa ve Meryem Ana'nın yüzünün görüldüğü iddia edilen yerler listesine girdi.

  İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre, görüntü, NASA'nın Kızıl Gezegen'in yörüngesindeki Mars Yörünge Kaşifi (Mars Reconnaissance Orbiter-MRO) kameraları tarafından 3 Ağustosta çekildi ve yeni yayımlandı.

  "Eğer doğru açıdan bakılırsa ve insan kendisini inandırırsa, fotoğrafta Hz İsa'nın yüzünün ve cübbeli halinin görülebildiğini" yazan gazeteye göre, ilginç görüntünün, Mars'ın güneyindeki Hale kraterinin köşesine yakın bir yerde suyun açtığı oluklarla oluştuğu sanılıyor.

  Gazete, bu görüntünün de geçmişteki örneklerde olduğu gibi kazançlı bir keşif olup olmayacağının merak edildiğini yazarken, 2004'te üzerinde Meryem Ana'ya benzerliğiyle ilişki kurulan 10 yıllık bir peynirli tostun internette yaklaşık 15 bin sterline (35 bin TL) satıldığını ve tosttaki görüntüye benzeyen baskıların bulunduğu yüzlerce tişörtün üretildiğini anımsattı.


 2. 2
  adnan_ffo
  Üye

  --->: Marsta Yeni İzler

  Reklam  ilginççççç.........+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi