Yağsız Kas Geliştirme

+ Yorum Gönder
Erkeklere Özel ve Vücut Geliştirme Bölümünden Yağsız Kas Geliştirme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Heroes*
  Emekli
  Reklam

  Yağsız Kas Geliştirme

  Reklam  Yağsız Kas Geliştirme

  Forum Alev
  Yağsız Kas Geliştirme
  Kas kütlenizi geliştirmek iki şeye bağlıdır.İlk olarak toplam kalori alımını arttırmalısınız bölyece daha yoğun ağırlık antremanına yakıt sağlamak için yeterli enerjiye sahip olursunuz ikinci olarak yeni kas dokuları oluşumu için daha fazla protein almalısınız.
  Yağsız bir kas kütlesi elde etmek için beslenme oranınız; %50 karbondihidrat, %35 protein, %15 yağ olmalıdır. Uygun miktar kalori alımını belirlemek için aşağıdaki yöntemleri takip edin.Şunu aklınızdan çıkarmayın ki, bu kurallar %12 yada daha az oranlı vücut yağına sahip erkekler için dizayn edilmiştir.Vücut yağınız daha da yüksekse o zaman ilk olarak yağlardan kurtulmaya konsantre olun. Vücut yağınız daha az olduğunda, kalori alımını arttırabilirsiniz.
  Daha Fazla Kas Geliştirmek İçin Özel Besinler
  Ne yediğinize çok dikkat etseniz bile fizik ve performansınızı geliştirmek için ekstra yollarda vardır.Aşağıdaki ürünler mümkün olduğu kadar çok kas gelişmesine yardım ederler.
  Ekstra besinler :
  Genellikle toz formunda olup tercihiniz olan içeceklerle karıştırılarak tedarik edilir.Bunlar özellikle kas gelişimi için değişik formüllerde ve konbinasyonlarda hazırlanmışlardır.Özel hazırlanmış saf proteinler ve karbonhidratlar vede %20-25 biyolojik değeri yüksek proteinlerden +%60-70 kompleks karbonhidratlardan ve %10-20 mikrobesleyici maddelerden oluşmaktadırlar.Ekstra besin içecekleri ayrıca günde dört ila 6 küçük öğün yapmayıda kolaylaştırırlar.
  Creatine :
  Az tekrar büyük ağırlık çalıştığınızda dışarıdan tedarik edin.Kas hücrelerindeki yükseltilmiş Creatine seviyeleri protein sentezini canlandırır ve buda hacim kazanmanıza sebep olur.Eğer bunu denemek isterseniz ilave Creatine alımı kaçınılmazdır, çünkü besinlerden elde etmek oldukça zordur.Günlük ortalama 5gr alınız, 1.5 ay devam ediniz.Sonra 15 gün ara veriniz ve g gr şeklinde 1.5 ay daha devam ediniz.
  L-Glutamine :
  Proteinden elde edilen süper bir amino asittir.Ağır ve şiddetli antremanlar sırasında L-Glutamine kas dokuları tarafından dışarı atılarak bağışıklık sistemini desteklemesi için bağırsak sisteminin içine girer. Bu kasları
  L-Glutamine'den yoksun bırakabilir ve gelişimini engelleyebilir.Dışarıdan alınan ilave L-Glutamine vücudunuzu kaslara asalak olmaktan kurtarır.Günde 5 gr alınmalıdır.
  Çift Zincirli Amino Asitler (BCAA) :
  Bunlar vücuttaki glikoz eksikliğini karşılama yada ağır egzersizler sırasında oluşan protein çöküşünü önlemek için kaslarda hızlı yakıt olarak kullanılır. Antremanlardan önce 5 gr ve antremanlardan sonra 5 gr şeklinde alınız.
 2. 2
  asl8835
  Emekli

  --->: Yağsız Kas Geliştirme

  Reklam  merhaba arkadaşlar,

  tüm aminoasit çeşitlerini hammaddeler.com adlı online satış sitesinde bulabilirsiniz. %100 saf aminoasitler ve birçok markaya ait aminoasitlerin satışı mevcuttur. Linke tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi