Sevgililer Günü Resimleri , Sevgililer Günü için Karışık Görüntü ve Resimler

+ Yorum Gönder
Resimler ve Wallpaper / Resim Bölümünden Sevgililer Günü Resimleri , Sevgililer Günü için Karışık Görüntü ve Resimler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Sevgililer Günü Resimleri , Sevgililer Günü için Karışık Görüntü ve Resimler

  Reklam  Sevgililer Günü Resimleri , Sevgililer Günü için Karışık Görüntü ve Resimler

  Forum Alev
  Sevgililer Günü Resimleri , Sevgililer Günü için Karışık Görüntü ve Resimler


  sevgililer günü için kullanabileceğiniz , görüntü - resimler
  Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!


  Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


  Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.


  Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi


  Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!  Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana  Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.  Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.  Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.
  Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!  Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.


  Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!
  Sen Tanrıya dilediğim dilek, göklere uzanan ellerimsin.
  Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin.
  Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerim ve daima benimsin...
  Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu. Yanağına ufacık bir öpücük kondurdu, hissettin mi? Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Aşkım…  Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.
  Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Alıntıdır
 2. 2
  FULDEM
  Bayan Üye

  Cevap: Sevgililer Günü Resimleri , Sevgililer Günü için Karışık Görüntü ve Resimler

  Reklam  Sevgililer için her günün ayrı bir önemi var fakat dünya genelinde kutlanan on dört şubatın da ayrı bir önemi olduğundan herkes sevdiğine sürprizler, hediyeler hazırlamak için heyecanlanmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi