Paypal’dan Nasıl Hesap Açılır?

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Webmaster Genel Bölümünden Paypal’dan Nasıl Hesap Açılır? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  WebStyle
  Özel Üye
  Reklam

  Paypal’dan Nasıl Hesap Açılır?

  Reklam  Paypal’dan Nasıl Hesap Açılır?

  Forum Alev
  Paypal’dan Nasıl Hesap Açılır?  Paypal, herkesin bildiği gibi, bir e-mail adresinizle hesap açıp, hesabınıza kredi kartlarınızı tanıtarak, internet üzerinde çok çeşitli web sitelerden ürün satın alabilme imkânı sunan dev bir firmadır. Paypal, Türkiye’de en çok Knight Online, Silk Road Online, Rapidshare ve hosting satın alınırken kullanılıyor.
  Paypal’dan hesap açabilmek için öncelikle üye olmalısınız. Paypal’a üye olabilmek için öncelikle buraya tıklayın. Açılan sayfanın alt kısmında, Sign Up Today linki vardır. Bu linke tıklayın.

  Açılan sayfada bulunduğunuz ülkeyi seçeksiniz.

  Türkiye’yi seçtikten sonra yeni bir sayfa açılacaktır.

  Yukarıdaki gibi seçiminizi yapın ve sayfanın sağ altındaki “Continue” düğmesine tıklayın. Yeni bir sayfa açılacak. Sayfayı aşağıdaki gibi düzgün bir şekilde doldurun.


  Her şey tamamsa, sayfanın sağ altındaki “Sign Up düğmesine tıklayın.
  Açılan sayfada kredi kartınızı eklemelisiniz. Aşağıda anlatıldığı gibi kredi kartınızı ekleyebilirsiniz.

  Artık kredi kartı da eklediniz. Paypal, kredi kartınızı onaylamak için küçük bir ödeme yapacak size. Sizin ekstrenizde Paypal yazısının yanında bazı karakterler olacak ve bu karakterleri Paypal sizden isteyecek. Böylece kredi kartınızı onaylamış olacaksınız. Kredi kartınızı onayladıktan sonra, Paypal hesabınız tamamlanmış olacak ve alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanabileceksiniz.
  Paypal, e-mail adresinize onaylama linki gönderdi. E-mail adresinizde “Click here to activate your account” linkine tıklayarak Paypal adresinizi onaylamalsınız. İşlem tamam. Paypal’a üye oldunuz. Hesabınıza Paypal.com ana sayfasından giriş yapabilirsiniz. 2. Alev
  Özel Üye

  Paypal’dan Nasıl Hesap Açılır? Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi