Windows XP'yi Win 7'ye dönüştürün

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Windows XP'yi Win 7'ye dönüştürün ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    Kadir
    Özel Üye
    Reklam

Reklam

Forum Alev

Windows 7'nin sunduğu yeniliklere XP de sahip olmak mümkün.

Taze özellikler, şık görünüm ve daha fazla hız: Yeni Windows 7 şimdiden ikna etmeyi başarıyor. Fakat neden 22 Ekime kadar bekleyelim ki? Sizlere ücretsiz araçlarla XP'yi parlak bir 7'ye nasıl dönüştürebileceğinizi anlatacağız.

Yeni fonksiyonlar, ilgi çekici bir tasarım ve sevilmeyen Vista'dan çok daha hızlı. Test sürümleri şunu kanıtladı: Microsoft, Windows 7 ile selef işletim sisteminde yanlış giden birçok şeyi doğru yapıyor. Örneğin kullanışlı, ikonlaştırılmış görev çubuğu, daha güzel bir başlat menüsü veya iyileştirilmiş güvenlik merkezi (şimdiki adıyla İşlem Merkezi) ve kişisel medya ve dokümanların yönetilmesinde yapılan optimizasyonlar.

O zaman Ekim 2009'daki çıkışı beklemeye ne gerek var? Yeni Windows'un birçok özelliği XP'ye eklenebiliyor; hem de tamamen ücretsiz. Gerekli araçların indirme bağlantılarını bir araya getirdik.

Dikkat: İşe başlamadan önce sisteminizin yedeğini almalısınız. Bazı araçlar ve ince ayarlar sistemin derinliklerini kurcalıyor. Ayrıca her adımdan önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturmalısınız. Başarısız işlemlerde bilgisayarınızı onarmak için bu noktaları kullanacaksınız.

Lisans: Freeware
    İşletim sistemi: Win XP/Win 2003 Server
    Dosya boyu: 18.2MB
    Dil: Türkçe

Hemen İndir!

Kaynak: CHIP Online

2. 2
    by_brian
    Üye

--->: Windows XP'yi Win 7'ye dönüştürün

Reklam

arkadaşlar ben sistem yedeğini almayı unuttum ben şimdi bu windows 7 temasını kaldıramıyorum. ve sistemi geri dönüştüremiyorum ben şimdi ne yapıcam lütfen yazın cevabı

3. 3
    computer
    Özel Üye
    Program Ekle Veya Kaldır'dan temayı silin..

Ancak yedeği alın demişiz. Çoğu kişi almıyor birşey olmaz diyor ve ardından pişman oluyor maalesef.

4. 4
    aşkın7beni
    Üye
    Ben indiremedim açıkcasi:S:S
    :confused::confused::confused:

5. 5
    by_brian
    Üye
    temayı bulamıyorum sistemi geri dönüştürmem lazı olmuya başka çaresi

6. 6
    by_brian
    Üye
    temanın adını yazarsanız yani bisürü microsoft var hangisi lütfen yardım!!!!

7. 7
    DETU
    Özel Üye

8. 8
    by_brian
    Üye
    hayır hayır ben windosw 7 temasını yükledim temayı kaldırmama gerekiyo da ekle kaldırda adı nasıl geçiyo bilmiyorum onun adını yazın lütfen nolur!!

9. 9
    DETU
    Özel Üye
    Resmi bir incele kardeşim ...

10. 10
    computer
    Özel Üye
    Bir kere öncelikle flood ( ard arda ) mesaj atmayın. Burdayız ve mesaj vereceğiz. Sizin tekrar mesaj yazmanızla mesaj yazıcağız diye birşey yok.

Arkadaş sistemini geri almamış ona bizim yapacağımız birşey yok çünkü sistemin derin işlevlerine kadar bu değiştiriyor.

http://support.microsoft.com/contact...482&ws=support

Destek hattı çalışma saatleri: Hafta içi hergün 09:00-19:00, Cumartesi 10:00-18:00 (resmi tatiller hariç) Bayramlarda yerel çağrı merkezi kapalıdır. Çevrimiçi yaptığınız talepler, resmi tatil bitince, sırayla yanıtlandırılacaktır.

Maalesef tüm dosyalar onarılacağından bir Microsoft Yetkilisi ile görüşmek uygun olucaktır :) Bilgisayar benim olduğum için bana destek vermiyorlar.

11. 11
    by_brian
    Üye

--->: Windows XP'yi Win 7'ye dönüştürün

Reklam

kardeşim çok sağol işe yaradı valla çok sağol kardeşim

12. 12
    Nazım-Hikmet
    Üye
    eğer yedek almazsanız.. xp format atmak zorunda kalabilirsiniz.. :D

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9