Vistadan 7'e geçiş için yardım

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Vistadan 7'e geçiş için yardım ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    kordan
    Emekli
    Reklam

Reklam

Forum Alev
    :S:confused::Swindows vista kullanıyorum 7'in dvd'si var yükledm fakat donamımları tanıma konusunda sorunlar yaşadım dvd'de upgrade seçenegi var ordan yükleseydim yine donamım sorunu yaşarmıydım ? ekran kartı ve lan baglantısını görmüyorum laptop'um markassı samsung r522 cd'leri mevcut ancak cd'den bir çok yöntemi denedm tanıtamadım upgrade seçenegi ile windows 7'i yükseldirsem bu sorunlar tekrar yaşanırmı ? veya çalışmayan donanımlar için ne yapmaylım şimdi vista kullanıyorm ve service pack1 de yükleyemedm sanırm betadır kullandıgım süürm 4 gb ram'ıda görmüyor bu konularla ilgili arkadashların yardımlarını bekliyorum...

2. 2
    niko
    Özel Üye

--->: vistadan 7'e geçiş için yardım

Reklam

Yükseltmede yapsan aynı olacaktır.

Samsung hala windows 7 uyumlu driverleri Sitesinde yayınlamamış

Aşağıdaki linkteki Vga ve Wireless Lan vista driverleri dene olmasa Samsung Müşteri Hizmetleri ile temasa geç. (0212) 444.77.11

R522 Driver

3. 3
    kordan
    Emekli
    sagollasn kardeş birde service pack 1 sorunum var vistada da onu halledsem bir hiç sorun kalmaycak service pack 1 yüklerken iç hata oluştu dior ve yükleme iptal edilior.. ne yapmam lazzım bu sorunun kalkması için ?

4. 4
    niko
    Özel Üye
    Kullandığın İşletim sistemi orjinalmi?

5. 5
    kordan
    Emekli
    bilmiyorum orjinalmı her hangi bir yerinde beta yazdıgını görmedm -----ladm kullanıyorum nasıl anlayabilirm orjinal olup yada olmadıgını ??

6. 6
    niko
    Özel Üye
    Bilgisayrıma Sağ tıkla Özellikler de en altta Orjinallik sembolü var.

snin yaşadığın sorunlar Orjinal olmayan sürümler de sıklıkla yaşanır.

7. 7
    niko
    Özel Üye
    linke bir bakarmısn orjinal mı degilmi http://resimyukle.net/showpic-23594/ads__305;z.jpg
    İşletim sistemin orjinal

Aşağıdaki verdiğim linki incele hala sonuç alamassan yeniden recovery yap ve güncellemeleri yeniden yükle çözüm alamassan Microsoft ile iletişime geç

http://support.microsoft.com/kb/947366

Tabi Laptopunda orjinallik etiketi var ise yoksa Microsoft ile iletişim kurmaya çalışma

8. 8
    kordan
    Emekli
    eyw kardeş sagolasn olacak gibi degil bu iş.. recovery yapsam kesin sonuch olurmu daha önceden bu laptopda windows wista basic serivce pack 1 vardı şimdi nedn olmuor anlayamadm S: orjinal etiketi olması lazzım kullandıgım laptop SAMSUng r522 Xs08 TR

9. 9
    niko
    Özel Üye

Kesin sonuç alırmısın bende kesin bilmiyorum denemek lazım

Bunun gibi laptop un altında olur

10. 10
    kordan
    Emekli
    o etiketden de varr recovery nasıl yapılr?

11. 11
    niko
    Özel Üye

--->: vistadan 7'e geçiş için yardım

Reklam

o etiketden de varr recovery nasıl yapılr?
    Recovery(Format) atma konusunda hiç bilgin yok sanırım:rolleyes:Önce işini garantiye almak için Sürücülerdeki yedeklerini almanı tavsiye ederim(Resim,Vİdeo,Dosyaların, vs)
    Bunları işlemleri yaptktan sonra Bilisyaarı yeniden başlat ve F4 tuşuna devamlı bas veya devamlı tıkla burada sana Samsung Recovery bölümü gelecektir.

veya

Elinde Verilmiş Recovery Dvd leri varsa onlarlada yapabilirsin bunun için Bilgisayar açılısında F2 Tuşuna basıp Bios girip boot menüsünden Optik sürücüyü ilk sırada göstermelisin (Cd & DVD)

Yanlışlıkla Recovry Bölümünü Silme buda aklında olsun

12. 12
    kordan
    Emekli
    eyw kardeş sagolllasnn cok..

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi