Windows 7 yüklemeye çalışırken hata veriyor

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Windows 7 yüklemeye çalışırken hata veriyor ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    kordan
    Emekli
    Reklam

Reklam

Forum Alev
    Laptobumda xp' şuan yüklü vista veya windows 7 yüklemeye çalışırken şu hatayı veriyor. Windows yükleme için gereken dosyaları kopyalayamıyor dosyalar bozuk veya eksik olabilir yükleme için gereken tüm dosyaların kullanılabilir oldugundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın hata kodu 0x80070017 not daha önce ben bu dvd ile windows vista yüklemişdim dvd de sorun oldugunu düşünmüyorm.. başka bir sorun olabilirmi?? :S:S yardımlarınz için şimdiden teşekürler...

2. 2
    ENGİN
    Özel Üye

--->: windows 7 yüklemeye çalışırken hatayı veriyor

Reklam

Laptobumda xp' şuan yüklü vista veya windows 7 yüklemeye çalışırken şu hatayı veriyor. Windows yükleme için gereken dosyaları kopyalayamıyor dosyalar bozuk veya eksik olabilir yükleme için gereken tüm dosyaların kullanılabilir oldugundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın hata kodu 0x80070017 not daha önce ben bu dvd ile windows vista yüklemişdim dvd de sorun oldugunu düşünmüyorm.. başka bir sorun olabilirmi?? :S:S yardımlarınz için şimdiden teşekürler...
    Büyük ihtimal cd hasar görmüş. Ben lisanslı yazılım almanı öneririm...

3. 3
    kordan
    Emekli
    teşekürlerrr umarım sadece cd dedir sorun

4. 4
    niko
    Özel Üye
    İindirdiğin dosya veya dvd nin fireware eski olabilir,
    Çözüm :
    1. İndirdiğiniz dosya hasarlı ya da hatalı inmiş olabilir. Tekrar download yapınız.
    2. İndirdiğiniz ISO dosyasını DVD’ye yazarken DVD Frimware’i çok eski olması sebebiyle okuyamama ya da yazamama veyahut hatalı yazma olabilir.
    3. İndirdiğiniz ISO dosyasının DVD’de okuyamama problemi olabilir.
    Yapmanız gerkenler :
    1. Download işlemini tekrardan yapınız. (Mutlaka Internet Explorer ile indiriniz.)
    2. DVD Yazarken en düşük hızla yazınız (3x-4x)
    3. Kaliteli bir DVD kullanınız.
    4. DVDRom sürücünüzün Frimware güncellemesini yapın yada farklı bir sürücü kullanınız.

5. 5
    kordan
    Emekli
    evet sorun dvd'deimiş yardımlarınz için teşşekürler

6. 6
    Hasan
    Özel Üye
    cici_ben
    saçma sapan mesajlara gerek yok. devamı taktirinde banlanırsın.

7. 7
    Ziyaretçi
    Yok arkadaş burdan bi halt olmaz

8. 8
    Ziyaretçi
    arkadaşlar ben xp kullanıyorum şimdi windows 7 geçmek istiyorym yüklüyorum dosyalar kopyalamıyore geliyor %10 oluyor daha sonra 000008 diye bi hata veriyor ne yapacam yardım ederseniz mutlu olurum ....

+ Yorum Gönder
windows yükleme için gereken dosyaları kopyalayamıyor ,  hata kodu 0x80070017,  0x80070017,  windows 7 yüklerken hata veriyor,  0x80070017 hatası
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi