Binkw32.dll hatası

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Binkw32.dll hatası ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    cmk67
    Üye
    Reklam

Binkw32.dll hatası

Reklam

Binkw32.dll hatası

Forum Alev
    arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum bir oyun yüklemek istedm ama binkw32.dll dosyası eksik diyor.sonra indirdim system32 ye ve kalsörün içine attm ama windows7 e uyumlu değil diyor.yardımcı olabilir misiniz?

2. 2
    Denizcan
    Usta Üye

--->: binkw32.dll hatası

Reklam

http://www.dll-files.com/pop.php?dll=binkw32

açılan sayfada free downloadın altındaki download'a tıkla. birde bu doyayı dene

3. 3
    miyert
    Yeni Üye
    Bu hatanın çözümünü nasıl yapacaz anlatırmısınız

4. 4
    klorofil
    Üye
    Bu hatanın çözümünü nasıl yapacaz anlatırmısınız
    http://www.dll-files.com/pop.php?dll=binkw32

Yukarıdakı dosyayı indirin ve system32 ye klasorun içine atın. (Windows 7 ise)

5. 5
    fbesoluk_17
    Üye
    Dll DosyaLarı İndiriLen Siteden İndir

6. 6
    Ziyaretçi
    bendede aynı hata oluyor ama oyunu

1-Oyunu silin.
    2-binkw32.dll dosyasını google layın sonra dosyayı indirin ve system 32 klasörüne kopyalayın
    3-Bilgisayarı resetleyin
    4-Daha sonra oyunu tekrar kurun
    5------ dosyasını açın ve binkw32.dll dosyası dışındaki tüm dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine atın
    6-Yine aynı klasörün içinde bulunan launcher'dan oyuna girin
    ve oyundasınız!

bu biçimde tekrak kuruyorum ama sonra bilgisyaradan çıkınca aynı hata çıkıyor:???

7. 7
    Ziyaretçi
    tosbtapi.dll bende bunu o adresden indirip system 32 içine attım ama aynı şeki uyumlu değil diyo napcam yardım edin

8. 8
    Ziyaretçi
    ben oyunu tunngle den açıyorum oyunu arkadaşlarımla birlikte daha kolay ve daha rahat oynuyorum

+ Yorum Gönder
binkw32.dll hatası,  binkw32.dll,  binkw32.dll indir,  binkw32.dll indir windows 7,  binkw32.dll hatası çözümü
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 6 kişi