Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar. ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 13
    cihat10
    Üye
    Reklam

--->: Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar.

Reklam

Yo iyide gerçekten sistem harika ama ekran kartını değiştir ekran kartı nvdıa geforce olsun ama 256 ysa 1 gb yap falan
    laptoplarda ekran kartı degismez ancak ram degisikligine gidebilir ekran kartı zaten paylasımlıysa ram dan ekrana calar ama burada unutulmaması gereken nokta su snn pc en fazla kac gb ram destekliyor tahminime göre 3 ten fazla kaldırmaz
    ForumAlev --->: Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar.

2. 14
    by_brian
    Üye
    onu nerden öğrenebirilim ne kadar ram desteklerdeğini

3. 15
    anti-man
    Yeni Üye
    GTA grafiği çok yüksek bi oyun olduğu için bu özllikler le oynarsan kasar bir leptop masa üstünun gösterdiği perfonması göstermez sen en iyisi masa üstü al hem sana daha ucuza gelir hem daha rahat oyunlar oynarsın :)

4. 16
    by_brian
    Üye
    ENGİN Kardeşim Ben Nerden Öğrenicem Kaç Saat hızını ?

5. 17
    ENGİN
    Özel Üye
    ENGİN Kardeşim Ben Nerden Öğrenicem Kaç Saat hızını ?
    Bilgisayarınızdaki donanımı her türlü detayı ile bu program aracılığı ile görebilirsiniz..

http://www.--------------/e-f/94757-everest-ultimate-engineer-edition-v4-10-1108-beta.html

6. 18
    Maximilyan
    Üye
    Dostum bence sen o bilgisayar ile iyi oyunlar düşünüyorsan hiç heveslenme bence..
    Kusura bakma ben öyle bir bilgisayara kafadan not bile vermem :D Geçmiş olsun sun :D

7. 19
    by_brian
    Üye
    ekran kartım 2 kere yandı 1 kere ısıdan diğerini bilmiyorum sizce neden olabilir altında fan da vardı servis yandı dedi.

8. 20
    Maximilyan
    Üye
    ekran kartının yamansını sebebleri çoktur bir ekran kartı bazen ısınmaktan bazende zorlandığından yanabiliyor ekeran kartının yamanasını ana kartın soketlerine de bağlaya biliriz, sorun senin bilgisayar olabilir dostum bilgisayardan anlayan bir elemana el atmasını söylersen daha iyi yardım etmiş olur sana bizim elimizden gelen sadece yazmak geçmiş olsun iyi forumlar...

9. 21
    by_brian
    Üye

Cevap: Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar.

Reklam

bilgisayar şu an serviste servis 280 tl ye yeni ekran kartı takcakmış.
    Ben Oyunu Çok Seven Biriyim Çok Oyun Oynarım Yani 1 gün 50 saat olsa 40 saatini pc başında oyun oynarım. left 4 dead 2,wolfteam,call of duty ve daha yüzlerce oyun acaba bu yüzdenmi yandı ?

10. 22
    Maximilyan
    Üye

bilgisayar şu an serviste servis 280 tl ye yeni ekran kartı takcakmış.
    Ben Oyunu Çok Seven Biriyim Çok Oyun Oynarım Yani 1 gün 50 saat olsa 40 saatini pc başında oyun oynarım. left 4 dead 2,wolfteam,call of duty ve daha yüzlerce oyun acaba bu yüzdenmi yandı ?
    6 aydır bilgisayraım açık işlem görüyor 7/24 oyun açık bence ekran kartın oyundan yamiş olamaz... yansaydı ilk benim ekran kartı yanardı..

11. 23
    Maximilyan
    Üye

bilmiyorum.Servis Bana yandı Dedi.
    kardeşim buzamanda kimseye güvenemiyoruz yaa ne yapalım diyecek bise bulamıyorum valla geçmiş olsun...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
laptop hangi oyunları kaldırır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi