Windows Xp Temp2.exe Hatası ve Çözümü

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows XP Bölümünden Windows Xp Temp2.exe Hatası ve Çözümü ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  hndcr
  Emekli
  Reklam

  Windows Xp Temp2.exe Hatası ve Çözümü

  Reklam  Windows Xp Temp2.exe Hatası ve Çözümü

  Forum Alev
  Windowsun tarihi boyunca bence en sağlam ürettiği işletim sistemi olan Xp, fazla tutulması nedeniyle virüslerin odağı olmuş durumda.Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinin piyasa sürülmesi bile özellikle Türkiye’de vatandaşın Xp’den vazgeçmemesini engelleyemedi.Bende bir çok sistem kullanmama rağmen Xp’den vazgeçemiyorum.
  Bu yazımda da çoğu sistemde var olan bir virüsün sistemimizden çıkarılma yolunu göstereceğim.
  İlk olarak Temp2.exe den başlayalım.
  Bu virüs sistemimizde gözle görülen bir hasar meydana getirmiyor ancak bilgisayarımızın her açılışında “Temp2.exe çalıştırılamadı” gibi bir hata oluşturarak bizleri rahatsız ediyor.İlk defa karşılaştığım bu pislik için bir çok yöntem denedim kendimce ancak bir neticeye varamadım tabikide.Bu yüzden direk çözümü yazarak, sizlerin daha fazla bu dert ile uğraşmanızı istemiyorum.

  Çözüm:Eset Nod 32 Smart Security.
  Evet arkadaşlar yukarıda ismi geçen yazılımı duymayan vatandaş yoktur sanırm.Nod 32 bu tür virüsleri sistemden kaldırabilen nadir yazılımlardan biri.Bir kaç yazılım daha var ancak sisteme müdahale etmeden yormadan işini yapan bir yazılım olduğu için Eset Nod 32 Smart Security bu işin piri bir nevi.Yazılımı sisteminize kurduktan sonra aratma yaparak Temp2.exe olayından kurtulmuş olacaksınız.
  Daha önce internette yapmış olduğum araştırmalarda bir çok manuel yol bulup denedim ancak hiç birinden temiz bir sonuç alamadım hatta system dosyalarımda kayıba bile uğradım.Bu yüzden manuel yollardan kaçınmanızı tavsiye ediyorum.
  Yazılımla İlgili Girdiler:
  Önce Eset Nod32 Smart Security’e Kayıt – Yaptırın
  Şimdi Eset Nod32 Smart Security’i – İndirin ( Dil:Türkçe Boyut:20Mb )
  Not:Yazılım ücretli olup 30 Gün ile kısıtlanan bir kullanım alanıyla sunulmakta.Ancak internette çalışmakta olan kullanıcı adı ve şifreleri mevcuttur.Yasal olmadığı için veremiyorum ancak araştırırsanız mutlaka bulursunuz.

 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Windows Xp Temp2.exe Hatası ve Çözümü

  Reklam  bu sorun çoğu kullanıcıda oldukça yaygın bir hal aldı ve çözümü basit ama çoğu kişide çıkmaktadır ve hemen format yöntemine başvurmaktadırlar aslında combofix yöntemi kullanılarak da aynı işlemlerin çözümü mümkündür+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi