Windows XP Service Pack 2

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows XP Bölümünden Windows XP Service Pack 2 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  By uĞur
  Üye
  Reklam

  Windows XP Service Pack 2

  Reklam  Windows XP Service Pack 2

  Forum Alev
  Windows XP Service Pack 2

  Microsoft sürekli olarak yazılımlarını iyileştirmeye özen göstermektedir. Bu çalışmanın bir parçası olarak tespit edilen sorunlara yönelik güncelleştirmeler ve yamalar geliştirilmekte ve müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Düzenli olarak bu yamalar tek bir pakette birleştirilmekte ve bilgisayarlarına yüklenmek üzere müşterilere sunulmaktadır. Bu paketlere Hizmet Paketi denilmektedir.

  Yakında çıkacak olan Windows XP Service Pack 2 (SP2) ile kullanıcılara Microsoft’un en son güvenlik güncelleştirmeleri ve yenilikleri sunulacaktır. Bu paket bilgisayarınızı virüslere, Internet korsanlarına ve solucanlara karşı savunmanıza yardımcı olacak daha güçlü güvenlik ayarları ve yeni güvenlik özellikleri içermektedir.
  SP2’ye Hazır Olun: Otomatik Güncelleştirmeleri Açın

  Kullanıma hazır olur olmaz SP2’yi yüklemenin en iyi yolu Windows XP’deki Otomatik Güncelleştirmeler özelliğini açmaktır. Bu özelliği sizin için açmak için Windows XP'de Otomatik Güncelleme Özelliğini Açmak sayfasına bakın, bu durumda SP2, arkaplanda otomatik olarak sisteminize yüklenecektir.

  Otomatik Güncelleştirmeleri açmanız, Windows Update’in en son sürümü de dahil olmak üzere bilgisayarınızın önemli güncelleştirmeleri otomatik olarak indirmeye başlamasına imkan sağlayacaktır. Aynı zamanda, SP2 gibi gelecekteki güncelleştirmeleri de almanız mümkün olacaktır.


  Yükleme için 10 Neden
  Windows XP SP2’nin yüklenmesi için Açılır pencerelerin engellenmesinden Windows Güvenlik Duvarı’na kadar önemli nedenleri öğrenin.


  Özellikler Listesi
  Service Pack 2’ye dahil edilen önemli özellikleri ve her bir özelliğin PC’nizi ve kişisel bilgilerinizi korumanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


  Teknolojilere Genel Bakış
  Windows XP Service Pack 2’deki yeni güvenlik teknolojileri hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

  Windows XP Service Pack 2 ile Gelen Yeni Özelliklerden Bazıları:

  • Internet Explorer ve Outlook Express'te Yeni Özellikler
   Sizin gibi kullanıcıların, Internet’te gezinirken veya e-posta alıp verirken, bilgisayarlarını ve kişisel bilgilerini proaktif olarak koruyabilmelerini sağlamak üzere Internet Explorer ve Outlook Express için geliştirilen özelliklerle birlikte, Windows XP SP2’nin geliştirilmiş güvenlik özelliklerini öğrenin.
  • Windows Update'teki Yenilikler
   Windows XP SP2’yi yüklerken Windows Update’in son sürümüne yükseltme yapmanız istenebilir. Nedenini buradan öğrenebilirsiniz.
  • Internet Explorer ile Pop-up Pencereleri Engellemek
   Windows XP Service Pack 2 (SP2) Internet Explorer, açılır pencerelerin çoğunun siz Internet’i kullanırken bulunduğunuz sayfanın üzerinde görüntülenmesini engeller. Bu faydalı özellik hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.
  • Windows Güvenlik Duvarı’nı Anlamak
   Daha önce Internet Bağlantısı Güvenlik Duvarı veya ICF olarak adlandırılan Windows Güvenlik Duvarı, bilgisayarınız ve bir ağ veya Internet arasında dolaşan bilgileri izleyen ve bu bilgilere bazı kısıtlamalar getiren ve koruma amaçlı kullanılan bir sınırdır. Windows Güvenlik Duvarı'nı daha iyi anlamak için buraya göz atabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızın Güvenlik Ayarlarını Tek Bir Yerden Yönetmek
   Windows XP Service Pack 2 (SP2) PC’nizin ve kişisel bilgilerinizin daha güvenli olmasını sağlamanıza yardımcı olmak üzere tasarlanan yeni teknolojiler içerir. SP2 ayrıca, Denetim Masası’ndan erişilebilen yeni Windows Güvenlik Merkezi sayesinde tüm bu ayarları tek bir yerden kolayca yapabilmenizi sağlar. Bilgisayarınızın Güvenlik Ayarlarını nasıl tek bir yerden yönetebileceğinizi öğrenmek için buraya bakabilirsiniz.
  By uĞur 2. 2
  cemil2213
  Emekli

  --->: Windows XP Service Pack 2

  Reklam  indirme linkini verebilirmisin+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi