Duman Grubu ? Resimleri

+ Yorum Gönder
Resimler ve Yerli Ünlü Resimleri Bölümünden Duman Grubu ? Resimleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Duman Grubu ? Resimleri

  Reklam  Duman Grubu ? Resimleri

  Forum Alev
  Doksanlı yıllarin başlarında müzik yaşantilarına başlayan grup elemanlarından Kaan Tangöze (Vokal) ögrenim görmek amacı ile gittiği

  Seattle'da müzik yaşamına devam etti ve oradayken Türkiye'de çıkarmak istediği albüm için parçalarını hazırladı. Türkiye'de bulunan grubu Mad Madame ile Saettle ve Los Angeles'da yayınlanan toplama albümlerde yer aldi. Türkiye'ye döndüğünde Blue Blues Band ile beraber çalışan Batuhan Mutlugil'i (Gitar) ve Ari Barokas (Bas Gitar) ile beraber çaldıklari Mad Madame grubuna dahil ederek DUMAN isminde şimdiki gruplarini kurdular.
  Böylece DUMAN

  "Eski Köprünün Altında" isimli albümleri ile büyük bir dinleyici kitlesinede ulaşmayı başardı. Çoğunlukla davulcu sorunu yaşayan grup bir çok isimle beraber çalıştı ama çoğunlukla albüm ve konserlerinde Türkiye'nin en basarili isimlerinden Alen Konakoğlu (Davul) eşlik etti. Özellikle "Belki Alışman Lazım" isimli albümden sonra stüdyo ve konser çalışmaların Alen Konakoğlu DUMAN grubunun 4. ismi oldu.

  DUMAN hayranlari büyük bir sabırsızlıkla beklediği, ve grubun tam bir titizlikle hazırladıkları

  "Belki Alışman Lazım" isimli albüm, "Eski Köprünün Altında" isimli ilk albüme göre biraz daha melankolik bir albüm. İlk albümde bulunan daha eğlenceli parçalar yerini tamamen daha hüzünlü ifadeler ve Kaan'ın sesiyle bütünleşti. Aşk, umutsuzluk ve hüzün temasi disinda "Masal" isimli parçada Adnan Menderes ve Deniz Gezmiş'in asılmalarına eleştirili bir yaklaşimda bulunmuş.
  Sezen Aksu'nun daha önce seslendirdiği "Her Seyi Yak" isimli parça ise Kaan'ın yorumu ile birkez daha alışılmış bir DUMAN tadı verdi ve çıkış parçası oldu. Umarız bir sonraki albümlerini daha kısa zaman içerisinde çıkararak hayranlarını yeni bir albümle sevindirebilirler.
 2. 2
  Toprak
  Özel Üye

  --->: Duman Grubu ? Resimleri

  Reklam  Duman Grubu Resimleri

  Duman Grubu.jpgDuman Grubu Resimleri.jpg 3. 3
  bLackq ßaßy!
  Üye
  dumana bitiorm süper bi grup ya 4. 4
  Psikolog
  Özel Üye
  emeğine sağlık güzel oldu

 5. 5
  özgeturan
  Yeni Üye
  çooookkk Güsel Bir Grup Yhaaaa Uçuyorum Valla Dinlerken Herkese Teşekkürler

+ Yorum Gönder
duman grubu wallpaper,  Duman grubu uyeleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi