AKP Kapatılsınmı? Kapatılmasınmı?

Anketimiz: AKP Kapatılsınmı ? Kapatılmasınmı?

Katılımcı sayısı
117. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
 • Kapatılmamalı...!

  77 65.81%
 • Kapatılmalı...!

  30 25.64%
 • Kararsızım...

  10 8.55%
Konu Kapatılmıştır
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Yudumla Anket Bölümü Bölümünden AKP Kapatılsınmı? Kapatılmasınmı? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 25
  rckr_gl
  Yeni Üye
  Reklam

  --->: ''AKP Kapatılsınmı? , Kapatılmasınmı?''

  Reklam  kapatılmalı bnce...
  neden mi?
  -kaos yaratarak öğrencileri 2 ye ayırdı
  -ülkeyi 5 kuruş için satacak bi parti,bir başbakan
  başlıbaşına sorun sadece akp ondan kapatılmalı...


  Yudumla --->: ''AKP Kapatılsınmı? , Kapatılmasınmı?'' Hakkında Konu

 2. 26
  fmayda
  Yeni Üye
  Günümüzde oynanan futbolun kurulları biraz esnek olsaydı ( Top taç cızgisine yakınsa taç olur, Top elin yakınından geçerse el olur, Top kale direklerinin yakınından geçince gol olur. gibi) hakemlerimiz istediği takımı şampiyon yaparlardı. İşte boyle kurullarla hakemlerimiz parti kapatıyorlar. Hakemlerin bir suçu yok kuralları siyasiler koymuş hakemlerde bu kurallara göre maçı yönetiyorlar. Demekki etik yada değil AKP nin acilen kuralları esneklikten kurtararak insiyatifi 3-5 kişinin elinden kurtarması gerekir. Piyasalara bir bakın bu olayın cezasını AKP mi yoksa gariban vatandaşmı çekeçek.

 3. 27
  Hasan
  Özel Üye
  AKP'nin Kapatılmayacağını Düşünüyorum.

  Ayrıca Diyelim ki Kapatıldı , AKP ismini Değiştirerek Yeni Bir Oluşuma Girecek ve Şu Anki Araştırmalar'da Şunu Gösteriyorki Olası Bir Seçimde AKP Türkiye Genelindeki Oy Dağılımının %75'ini Alıyor.

  Partileri Kapatmak Çözüm Olmaz , Olamazda.

 4. 28
  elekt63
  Yeni Üye
  ayıptır yaww . Parti gapatmah da nerden cıhtı.

 5. 29
  kafkaz
  Yeni Üye
  ya arkadaşlar insan şöyle bi gerisine bakacak geçmiştekiler ne yaptı ismet inönü 1 duble içki 1 imza attı yunanlılara bizi yanı türkiyeyi baştan kuşattılar yani ecevit zamanında az kalsın millet açlıktan ölecekti ortam cok gerildi neredeyse iç savaş çıkacaktı ne olursa olsun herkez kendini düşünüyor ama biraz düşünmek gerekir dolar euro fırladı gitti bi ara şuan birazdaha iyi durum eskisine nazaran yani akp yi sovunuyorum ama 4x4 lik bi iş yapmış sayılmaz ancak sonuc olarak türküyeyi düzene sokan tek parti bence baykal nededi önce seçim için baş örtüsünü kullandı sonra ilk karşı çıkanda o oldu yani akp şuan için alternatif tek pardi

 6. 30
  spedyy
  Üye
  parti kapatmak çözüm olmaz olamaz ben akp taraftarı değilim ama kapatılması istikrar ortamını bozar diye düşünüyorum saygılar
  (spedyy)

 7. 31
  kovboy_18
  Emekli
  AKP kapatılmamalı Değil Kapatılamaz

  Tek Başına İktidar sağlam yapılı bir partiyi kapatırsanız türkiyede neler çıkabileceğini hemen hemen herkez tahmin edebilir..

  Bu ülkenin Birazcık iyi olması siyasi yönden ilerlemesi askeri yönden güçlenmesi terörle mücadele etmesi vs vs.. Bazılarının canını sıkmış olmalı ki böyle bi dava açıldı.

  Bu DAVAYI AÇANLAR TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN GELECEĞİNİN İYİ OLMASINI İSTEMEYEN KİŞİLER TARAFINDAN AÇILMIŞTIR

  Diyelim ki kapatıldı :

  Herşeyin Hayırlısı.. bakın tek cümle .


  Kapatılsada iktidar kapatılmasada İKTİDAR.. Hemde TEK BAŞINA..

 8. 32
  ask acisi
  Yeni Üye
  kapatılsın,kapatılmalı....

 9. 33
  ugur_19
  Emekli
  parti kapatmak yanlış ama %47 oy aldım die de ben kralım anayasayı deıstırım böle yaparım şöle yaparım olmaz ayagını bıraz denk alması lazım burası onun dergahı deıl LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ burası bide ulkeyi karış karış satmakdan vazgecsın utanmasa kendını bıle özelleştırecek

 10. 34
  Börtecine
  Emekli
  Ben Akp li değilim ancak akıl var mantık var akp nin kapatılması hiç kimseye yaramayacak akise Türkiyenin zararına Dış mihrakların yararına olacak akp nin yaptıklarının hiçbirini tavsip etmiyorum ancak Türkiye'ye şu halde zarar verir bunun için kapatılmamalı..Herşeyden ve her yerden Önce Türkiye..


  Bu davayı açanın tek bildiği laiklik laiklik başka birşey değil.Laikliğin ne olduğunu bilmeyenler laiklik diyor..Bu saçmalıklara son verilmesi lazım

  Partiyi kapattılar diyelim ne olacak zamnında refah kapatıldı zamanında hadep kapatıldı yokmu oldular hayır hala varlar..

  Ama şu bilinmelidirki akp kapatılamak için herşeyi yapmıştır...Adeta gelene gidene yem atmıştır..Kapatılırsada hiç üzülmem..


 11. 35
  |YaBaNCı|
  Özel Üye
  Türkiye üzerinde oynanan oyunları hala göremiyoruz. AKP kapatılsın kapatılmasın banane. Ama bunun dış güçlerin oyunu olmayana kör derim. Memurlar sokaklara dökülyor, kargaşa çıkıyor, ekonomi desen 0.

 12. 36
  rapsaiko
  Üye

  --->: ''AKP Kapatılsınmı? , Kapatılmasınmı?''

  Reklam  kapatılsa nolucakki partiyi başka bi isim altında tekrar açacaklar gerksiz bence

Konu Kapatılmıştır
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi