Dogum Gününüz ve Renginiz

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... Sonuncu8Sonuncu9
Oyun Arşivi ve Zeka Soruları ve Bilmeceler Bölümünden Dogum Gününüz ve Renginiz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  _feyza_
  Usta Üye
  Reklam

  Dogum Gününüz ve Renginiz

  Reklam  Dogum Gününüz ve Renginiz

  Forum Alev
  ewt arkaadşlar hangi gün doğdunuz yazın ve renginizi özelliklerini söyliim  düzenleme 25 nisan 09

  DOĞUM GÜNÜ RENK
  23 ARALIK=1 0CAK KIRMIZI
  25 HAZİRAN=4 TEMMUZ KIRMIZI
  2 OCAK=11 OCAK TURUNCU
  5 TEMMUZ=14 TEMMUZ TURUNCU
  12 OCAK=24 OCAK SARI
  15 TEMMUZ=25 TEMMUZ SARI
  25 OCAK=3 ŞUBAT PEMBE
  26 TEMMUZ=4 AĞUSTOS PEMBE
  4 ŞUBAT=8 ŞUBAT MAVİ
  5 AĞUSTOS=13 AĞUSTOS MAVİ
  9 ŞUBAT=18 ŞUBAT YEŞİL
  14 AĞUSTOS=23 AĞUSTOS YEŞİL
  19 ŞUBAT=28 ŞUBAT KAHVE
  24 AĞUSTOS=2 EYLÜL KAHVE
  1 MART=10 MART TURKUAZ
  3 EYLÜL=12 EYLÜL TURKUAZ
  11 MART=20 MART BEJ
  13 EYLÜL=22 EYLÜL BEJ
  21 MART SİYAH
  23 EYLÜL ZEYTİN YEŞİLİ
  22 MART=31 MART MOR
  24 EYLÜL=3 EKİM MOR
  1 NİSAN=10 NİSAN LACİVERT
  4 EKİM=13 EKİM LACİVERT
  11 NİSAN=20 NİSAN GÜMÜŞ
  14 EKİM=23 EKİM GÜMÜŞ
  21 NİSAN=30 NİSAN BEYAZ
  24 EKİM=11 KASIM BEYAZ
  1 MAYIS=14 MAYIS MAVİ
  12 KASIM=21 KASIM ALTIN
  15 MAYIS=24 MAYIS ALTIN
  22 KASIM=1 ARALIK KREM
  25 MAYIS=3 HAZİRAN KREM
  2 ARALIK=11 ARALIK GRİ
  4 HAZİRAN=13 HAZİRAN GRİ
  12 ARALIK=21 ARALIK KESTANE
  14 HAZİRAN=23 HAZİRAN KESTANE
  22 ARALIK NEFTİ
  24 HAZİRAN GRİ

  KIRMIZI: Şirin ve sevgi dolu, aşık olmayı seven ve genellikle neşeli, hareketli olan biridir. Fakat, ara sıra mutsuz olduğu da görülür. Çekingen değildir.
  KREM: Yarışma ruhuna sahip, sportif ve kaybetmeyi asla sevmeyen biridir. Genellikle neşelidir. Aşkta doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.
  NEFTİ: Görünüşüne önem veren, zevkli bir kişidir. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur ve ruhunda liderlik vardır. Hayatı ve kariyer için çok düzenli çalışan biridir.
  GRİ: Çekici, hayat dolu, dost canlısı, duygularını asla gizlemeyen ve başkalarının gününü aydınlatan biridir. Hayal gücü yüksektir. Doğru sözleri doğru yerde söyler.
  YEŞİL: Zarif, kendine güvenen, hayatının tek ve gerçek aşkını bekleyen biridir. Sağlığına oldukça fazla düşkündür. Sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir kişidir.
  ALTIN: Doğruyu da yanlışı da bilmeyen, neşeli, adil ve dışa dönük bir kişidir. İlişkilerinde oldukça hassastır. Kolayca huzursuzluğa kapılır.
  PEMBE: Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışan ve başka insanlara yardım etmeyi seven bir kişidir. Masallardaki gibi bir aşk yaşamak ister.
  SARI: İlişkilerinde ast olmayı sevmeyen, önderlik ruhuna sahip, cömert, abartısız ve tatlı bir kişidir. Romantiktir. Başkaları adına karar vermeyi sever.
  KESTANE: Espri anlayışı yüksek, zeki, bağımsız ve ne yapacağını bilen bir kişidir. Akıllı ve pratik olmasına karşın tembelliği de seven biridir.
  TURUNCU: İlişkilerinde sorumlu, uyumlu rekabetçi ve güvensizdir. Fakat doğru insanı bulunca ona sonsuza dek güvenebilir.
  MOR: Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven ve arkadaşları arasında oldukça fazla popüler olan biridir.Asla bencillik yapmaz. Psikolojisi oldukça çabuk değişir.
  BEJ: Sezgileri güçlü, merhametli, bencilliği sevmeyen çok sakin biridir.Fakat hemen strese girebilecek bir yapıya sahiptir. İlişkilerinde kıskançtır ve küçük sorunları büyütür.
  GÜMÜŞ: Hırslı, utangaç, gururlu, yeni deneyimlere açık ve orijinal fikirlere sahip bir kişidir. Çapkındır ve bu yüzden aşk hayatı karmakarışıktır.
  BEYAZ: Kıskanç, tutkulu, hırslı ve asil bir ruha sahip bir kişidir. Takdir etmeyi bilir, ama, bazen kendini diğer insanlardan üstün görür.
  SİYAH: Acımasız, cesur, sağlam yaratılışlı, bağımsız ve girişken biridir. Aşkı farklı yaşamayı sever. Karar almadan önce, uzun süre düşünür.
  ZEYTİN YEŞİLİ: Şiddeti sevmeyen, sakin, yumuşak mizaçlı, kıskançlığı sevmeyen ve adalet duygusu gelişmiş bir kişidir.Nerede ne şekilde davranılacağını ve konuşulacağını çok iyi bilir.
  KAHVE: İlişkilerinde kolayca yakınlık kuramayan ve kurmayan, hareketli ve sportif bir kişidir. Çok çabuk aşık olur ve ideal aşkını buluncaya kadar da arayışlarını sürdürür.
  MAVİ: Mantıklı, aşık olmayı seven, kendine güveni olmayan, gerekli zamanlarda cesur olabilen bir kişidir.
  LACİVERT: Yaşamayı seven, zevkli ve konsantrasyonu iyi olmayan bir kişidir. Aşkta, duygusal olmasına rağmen zor affeder.
  TURKUAZ: Duyguları birdenbire ve kolayca değişebilen, yalnızlığı ve seyahat etmeyi seven biridir. Anlatılanlara kolayca inanan, sadık ve iyi bir dinleyici olduğundan aşk yüzünden kolay incinebilir.
 2. 2
  _feyza_
  Usta Üye

  --->: ewt hangi gün doğduğunuzu yazın örn 10 temmuz renginizi ve özelliğini söyliim

  Reklam  wıruslu yeşil YEŞİL : Duygusal olarak bizi en çok etkileyen bir organımız olan kalp organının , bu rengin yaydığı enerji alanında olduğu düşünülür. Doğanın ve baharın rengidir. Güven veren renktir. O yüzden bankaların logolarında hakim renktir. Yeşil yaratıcılığı körükler. Bu yüzden büyük lokanta mutfaklarında yeşil tercih edilir. Hastanelerde de yeşil rahatlatıcı özelliği nedeniyle kullanılır. Yeşil alanda insanların daha az mide rahatsızlığı çektiği saptanmıştır. 3. 3
  _feyza_
  Usta Üye
  muamma.sair morMOR : Eskiden beri ihtişam ve lüksün son basamağı olarak düşünülür. Tarih , yüksek sınıfların, saray mensuplarının daima morla bezendiklerini kaydeder. Nevrotik duyguları açığa çıkardığından, insanların bilinçaltını korkuttuğu saptanmıştır. İntihar edenlerin beğendiği renktir.
 4. 4
  _feyza_
  Usta Üye
  tahsin&nes maviMAVİ : Vücudumuzda boğaz bölgesini yansıtan bir renktir. Mavi renk gökyüzünün ve geniş ufukların, denizin simgesidir. Sınırsızlığı ve uzak bakışlılığı simgeler. Huzuru temsil eder ve sakinleştirir. Araplar mavinin kan akışını yavaşlattığına inanır, nazar boncuğu o yüzden mavidir. Batıda intiharları azaltmak için köprü ayaklarını maviye boyarlar. Duvarları mavi olan okullarda çocukların daha az yaramazlık yaptığı saptanmıştır.

 5. 5
  _feyza_
  Usta Üye
  dragons maviMAVİ : Vücudumuzda boğaz bölgesini yansıtan bir renktir. Mavi renk gökyüzünün ve geniş ufukların, denizin simgesidir. Sınırsızlığı ve uzak bakışlılığı simgeler. Huzuru temsil eder ve sakinleştirir. Araplar mavinin kan akışını yavaşlattığına inanır, nazar boncuğu o yüzden mavidir. Batıda intiharları azaltmak için köprü ayaklarını maviye boyarlar. Duvarları mavi olan okullarda çocukların daha az yaramazlık yaptığı saptanmıştır.

 6. 6
  _feyza_
  Usta Üye
  bozo2 kahve rengi<STRONG>KAHVERENGİ : Ger&#231;ek&#231;iliğin, plan ve sistemin rengidir. Kansas &#220;nv.’de bir sergide, duvarların rengi değiştirilebilir hale getirilmiş. Fonda beyaz kullanıldığında insanlar sergide yavaş hareket etmiş. Fon kahverengiye d&#246;nd&#252;ğ&#252;nde ise insanlar m&#252;zede daha &#231;ok yeri daha az zamanda gezmişler. Kahverengi insanı hızlandırır. Bu y&#252;zden fastfoodlar i&#231; mekanda kahverengi kullanır. Kahverengi toprak rengidir. Kıyafetlerde pek tercih edilmez, &#231;&#252;nk&#252; kahverengi giyen insanlar kalabalıkta dikkat &#231;ekmezler.<SPAN style="mso-bidi-font-size: 12.0pt">

 7. 7
  _feyza_
  Usta Üye
  tutu morMOR : Eskiden beri ihtişam ve l&#252;ks&#252;n son basamağı olarak d&#252;ş&#252;n&#252;l&#252;r. Tarih , y&#252;ksek sınıfların, saray mensuplarının daima morla bezendiklerini kaydeder. Nevrotik duyguları a&#231;ığa &#231;ıkardığından, insanların bilin&#231;altını korkuttuğu saptanmıştır. İntihar edenlerin beğendiği renktir.

 8. 8
  _feyza_
  Usta Üye
  duygucmd kahverengi<STRONG>KAHVERENGİ : Ger&#231;ek&#231;iliğin, plan ve sistemin rengidir. Kansas &#220;nv.’de bir sergide, duvarların rengi değiştirilebilir hale getirilmiş. Fonda beyaz kullanıldığında insanlar sergide yavaş hareket etmiş. Fon kahverengiye d&#246;nd&#252;ğ&#252;nde ise insanlar m&#252;zede daha &#231;ok yeri daha az zamanda gezmişler. Kahverengi insanı hızlandırır. Bu y&#252;zden fastfoodlar i&#231; mekanda kahverengi kullanır. Kahverengi toprak rengidir. Kıyafetlerde pek tercih edilmez, &#231;&#252;nk&#252; kahverengi giyen insanlar kalabalıkta dikkat &#231;ekmezler.<SPAN style="mso-bidi-font-size: 12.0pt">

 9. 9
  _feyza_
  Usta Üye
  bana kırmzızı &#231;ıktı:D:DKIRMIZI : Bu renk canlılık ve dinamizmle ilgili bir renktir. Mutluluğu temsil eder. Kırmızı renk, fiziksel olarak; ataklığı, canlılığı ve duygusal bağlamda; bir işi sonuna kadar g&#246;t&#252;ren azmi ve kararlılığı g&#246;sterir.

 10. 10
  enesao61
  Üye
  12 agustos da dogdum takımım galatasaray burcum aslan daha ne olsun kardeş

 11. 11
  _feyza_
  Usta Üye

  --->: ewt hangi gün doğduğunuzu yazın örn 10 temmuz renginizi ve özelliğini söyliim

  Reklam  mustafa_m.a beyaz:beyaz temizliği ve saflığı temsil eder.istikrarı ve devamlılığı simgelerpolitikacılar beyaz ı &#231;ok severler &#231;&#252;nki temiz d&#252;r&#252;st izlenimi vermek isterler

 12. 12
  _feyza_
  Usta Üye
  frendly09 senin rendin turuncu:TURUNCU: İlişkilerinde sorumlu, uyumlu rekabet&#231;i ve g&#252;vensizdir. Fakat doğru insanı bulunca ona sonsuza dek g&#252;venebilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi